| Samesay PT1205 Trolley Speaker Product Parameter | |
| AUX in (3.5mm) | Support |
| USB Playback | Support |
| FM Radio | Support |
| TWS | Support |
| Microphone Input | Support |
| Output Power | 60W |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Volume Control | Electronic Volume Control |
| Product Size | 365*340*585mm |
| Power Supply | AC 100-240V 50/60Hz |
| Battery | Built-in Lead-acid battery 12V/4.5A |
| Microphone | Wired | Wireless (Optional) |
| Highlights | |