| Samesay SR210A-32-80 Soundbar Product Parameter | |
| AUX in (3.5mm) | Support |
| Optical in | Optional |
| HDMI ARC | Support |
| USB Playback | Support |
| LED Indicator | Support |
| EQ Setting | Support |
| FM | Support |
| Remote Control | Support |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Appearance | Metal Grill & Glossy Finish |
| Output Power | 80W RMS |
| Soundbar Size | 810*60*60mm |
| Subwoofer Size | 150*200*260mm |
| Colour | |
| Mounting Type | |
| Highlights | |