| Samesay PT9806A Party Speaker Product Parameter | |
| AUX in (3.5mm) | Support |
| USB Playback | Support |
| Micro SD Card | Support |
| FM Radio | Support |
| TWS | Support |
| EQ Setting | Support |
| LED Display | Support |
| Microphone Input | Support |
| Output Power | 15W*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB-C Charging | 5V/1A |
| Product Size | 283*261*661mm |
| Microphone | Wired | Wireless (Option) |
| Battery | Rechargeable Battery 3.7V/4000mAh |
| Colour | |
| Highlights | |