| Samesay PT9810 Portable Party Speaker Product Parameter | |
| AUX in (3.5mm) | Support |
| USB Playback | Support |
| FM Radio | Support |
| TWS | Support |
| LED Display | Support |
| Output Power | 30W*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| External Adaptor | 14V/2A |
| Product Size | 300*314*737mm |
| Guitar Input | 1 Guitar Input |
| Microphone Input Jack | 1 Microphone Input Jack |
| Volume Control | Electronic Volume Control |
| Microphone | Wired | Wireless (Optional) |
| Battery | Built-in Rechargeable Battery 11.1V/4000mAh |
| Colour | |
| Highlights | |