| Samesay PT9612B Portable Party Speaker Product Parameter | |
| AUX in (3.5mm) | Support |
| USB/SD Playback | Support |
| FM Radio | Support |
| TWS | Support |
| EQ Setting | Support |
| LED Display | Support |
| Output Power | 20W*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Appearance | Metal Grill |
| DC in Charging Port | 9V/1A |
| Product Size | 268*293*623mm |
| Microphone Jack | Microphone Jack 1 & Microphone Jack 2 |
| Battery | Built-in Rechargeable Battery 7.4V/4000mAh |
| Colour | |
| Highlights | |