| Samesay PT9812 Party Speaker Product Parameter | |
| AUX in (3.5mm) | Support |
| USB Playback | Support |
| FM Radio | Support |
| TWS | Support |
| LED Display | Support |
| Guitar Input | Support |
| Microphone Input | Support |
| Output Power | 40W*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Product Size | 310*326*700mm |
| Power Supply | AC 100-240V 50/60Hz |
| Volume Control | Electronic Volume Control |
| Microphone | Wired | Wireless (Optional) |
| Battery | Built-in Rechargeable Battery 11.1V/5000mAh |
| Colour | |
| Highlights | |